WYCHOWANIE DO KULTURY, NAUCZANIE DLA UMIEJĘTNOSCI - PRZEZ TWORZENIE, DOŚWIADCZANIE, OSIĄGANIE

Zapłonęły znicze pamięci


W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym, delegacja uczniów w imieniu społeczności szkolnej, pamiętając o ofiarach hitlerowskiego okupanta, oddała poległym hołd minutą ciszy pod Ścianą Straceń przy ulicy Lwowskiej oraz na cmentarzu przy grobach żołnierzy z okresu II wojny światowej. Bohaterom, których nie ma już wśród nas, zapalono znicze w kolorach biało - czerwonych jako symbol pamięci.

Więcej…

 

O Powstaniu Warszawskim w świetlicy


Świetlica szkolna w tym roku dołączyła do ogólnopolskiej akcji "BohaterON". Celem tej akcji jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Jest ona realizowana od 2016 roku przez dwie wrocławskie organizacje: Fundację Rosa i Fundację Sensoria, których działaniom przyświeca hasło: Pamięć - Edukacja - Pomoc.


Więcej…

 

Podkarpacki Festiwal Nauki


W dniu 20 września klasa Ve wraz z wychowawcą panią S. Zapłatyńską oraz p. Anna Sielską udała się do Jasionki, aby wziąć udział w Podkarpackim Festiwalu Nauki. Celem festiwalu jest popularyzacja nauki oraz pokazanie, że odległe dziedziny, skomplikowane teorie i zagadnienia, które dla większości wydają się trudne, nieodgadnione, można przedstawić w zrozumiałej formule.


Więcej…

 

Pasowanie na Czytelnika


Uczniowie klas drugich zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Dzieci odwiedzili niezwykli goście: Czerwony Kapturek, Baba Jaga, Skrzat, Mądra Sowa, Łucja z Narnii wraz z Królową Książką. Bohaterowie bajek opowiedzieli naszym najmłodszym o zaletach czytania książek. Odbył się egzamin, czy nasi drugoklasiści będą wzorowymi czytelnikami? Wszyscy zaliczyli egzamin na szóstkę!


Więcej…

 
Okiem obiektywu
DSC_2658
DSC_2658
DSC_2658
Image Detail
DSC_2654
DSC_2654
DSC_2654
Image Detail
DSC_2646
DSC_2646
DSC_2646
Image Detail
DSC_2643
DSC_2643
DSC_2643
Image Detail
DSC_2637
DSC_2637
DSC_2637
Image Detail
DSC_2618
DSC_2618
DSC_2618
Image Detail
Galeria fotografii

Logotyp - Siatkarskie Osrodki Szkolne - kliknij, aby przejść do działu

Logotyp Facebook'a - kliknij, aby przejść na prywatną stronę Marka Zuckerberga

Miniaturka certyfikatu - Zwierzęta czują
Logotyp - Zwierzęta czują

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod nr telefonu: 511 143 799 lub adresem e-mail: iodedukacja@um.przemysl.pl