WYCHOWANIE DO KULTURY, NAUCZANIE DLA UMIEJĘTNOSCI - PRZEZ TWORZENIE, DOŚWIADCZANIE, OSIĄGANIE

Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej


21 października 2019 r uczniowie klasy II c odbyli się wycieczkę do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Celem wycieczki było zwiedzanie muzeum oraz zapoznanie się z procesem powstawania ozdób choinkowych. W tym miejscu magia świąt trwa cały rok! Pod opieką przewodnika dzieci obejrzały różnorodnie udekorowane choinki, odzwierciedlające style obowiązujące w różnych krajach na przestrzeni wieków (...)

Więcej…

 

VII Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii"


1 października 12 uczniów naszej szkoły brało udział w VII dyktandzie niepodległościowym "Po polsku o historii". Dyktando poświęcone bohaterom i wydarzeniom historycznym było okazją nie tylko do refleksji nad językiem polskim, ale również żywą lekcją patriotyzmu. W ten sposób uczciliśmy kolejną rocznicę odzyskania prze Polskę niepodległości


Więcej…

 

W jesiennych Tatrach


Podziwiając uroki przebarwiających się jesiennych liści, mknęliśmy w kierunku majestatycznych Tatr i ich stolicy - Zakopanego. Wybraliśmy ten rejon dlatego, że jest całkiem odmienny od naszego Pogórza Przemyskiego. Jak magnes przyciąga rzesze turystów z całej Polski i pozwala cieszyć oczy wysokogórskim krajobrazem, umożliwia bliskie obcowanie z przyrodą. Wczechobecny widok szczytu Giewontu - śpiącego rycerza zamienionego w skałę towarzyszył nam przez cały czas.

Więcej…

 

Warto pamiętać o historii


Uczniowie klasy V e włączyli się we wrześniu w tą szlachetną akcję - BohaterON - włącz historię!
BohaterON to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz historii Polski XX wieku. Głównym celem projektu jest edukowanie młodych Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacnianie poczucia tożsamości narodowej, krzewienia postaw patriotycznych oraz budowania wrażliwości społecznej.

Więcej…

 
Okiem obiektywu
DSC_2658
DSC_2658
DSC_2658
Image Detail
DSC_2654
DSC_2654
DSC_2654
Image Detail
DSC_2646
DSC_2646
DSC_2646
Image Detail
DSC_2643
DSC_2643
DSC_2643
Image Detail
DSC_2637
DSC_2637
DSC_2637
Image Detail
DSC_2618
DSC_2618
DSC_2618
Image Detail
Galeria fotografii

Logotyp - Siatkarskie Osrodki Szkolne - kliknij, aby przejść do działu

Logotyp Facebook'a - kliknij, aby przejść na prywatną stronę Marka Zuckerberga

Miniaturka certyfikatu - Zwierzęta czują
Logotyp - Zwierzęta czują

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod nr telefonu: 511 143 799 lub adresem e-mail: iodedukacja@um.przemysl.pl