WYCHOWANIE DO KULTURY, NAUCZANIE DLA UMIEJĘTNOSCI - PRZEZ TWORZENIE, DOŚWIADCZANIE, OSIĄGANIE

Niepodległość znaczy wolność, słowa najpiękniejsze


W 99. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości w naszej szkole zebraliśmy się, aby oddać hołd tym wszystkim, dzięki którym żyjemy w wolnej, niepodległej Polsce. Chwile zadumy, piękne patriotyczne pieści, podniosłe recytacje ukazały nam, jak wielkie znaczenie dla historii Polski miał dzień 11 Listopada 1918 roku.


Więcej…

 

Z pieśnią do niepodległości


7.11.2017r. to dzień, w którym trzy nasze wokalistki wystąpiły w Miejskim Domu Kultury w Przemyślu. Ośrodek ten był organizatorem drugiej już edycji konkursu "Z pieśnią do niepodległości".
Więcej…

 

Przemyskie Dzieci w Hołdzie Janowi Pawłowi II


25 października 2017r. odbył się już siódmy koncert poświęcony pamięci papieża Polaka - Jana Pawła II. Motywem przewodnim tegorocznego koncertu była więź Jana Pawła II z Matką Bożą. W Centrum Kulturalnym w Przemyślu zabrzmiały wzruszające pieśni oraz radosne utwory w pięknym wykonaniu uczniów przemyskich szkół.


Więcej…

 

Dzień Integracji klas czwartych


Serdeczność, akceptacja, zdobywanie doświadczenia to słowa, które najlepiej określają atmosferę podczas Dnia Integracji klas czwartych, który odbył się w naszej szkole 26 października 2017 r. Mając na względzie to, że integracja sprzyja wszechstronnemu rozwojowi uczniów, klasy czwarte miały przygotować kilka zadań, których rezultaty przedstawiały następnie na forum szkoły.

Więcej…

 

Świetlicowa eskapada do Krasiczyna


W październiku, korzystając ze sprzyjającej pogody, dzieci wspólnie z wychowawcami ze świetlicy szkolnej wybrały się na wycieczkę do pobliskiego Krasiczyna. Tam wszyscy dowiedzieli się co to jest zamek, jakie posiada charakterystyczne cechy. Czy to prawda, że krasiczyńskie mury nawiedza Biała Dama i wiele innych ciekawych rzeczy? Z wielkim zainteresowaniem wszyscy wychowankowie słuchali historii o zamku i jego właścicielach.

Więcej…

 

Rajd Przemyskie Cmentarze


28 października 2017 r. spod fontanny Niedźwiadka w rynku 11 uczniów z klas I-III wraz ze swoimi rodzicami, wychowawcą klasy 1 b Barbarą Jakubów i asystentem nauczyciele w tej klasie Panią Ewą Zabawską i oczywiście z przewodnikiem Panią Elżbietą Czycz wyruszyło na rajd po Przemyskich Cmentarzach. W tym dniu trasa rajdu wyniosła 4 km. Pierwszym przystankiem był cmentarz żydowski przy ul. Rakoczego.

Więcej…

 
Okiem obiektywu
trzej-krolowie-24
trzej-krolowie-24
trzej-krolo...
Image Detail
trzej-krolowie-23
trzej-krolowie-23
trzej-krolo...
Image Detail
trzej-krolowie-22
trzej-krolowie-22
trzej-krolo...
Image Detail
trzej-krolowie-21
trzej-krolowie-21
trzej-krolo...
Image Detail
trzej-krolowie-20
trzej-krolowie-20
trzej-krolo...
Image Detail
trzej-krolowie-19
trzej-krolowie-19
trzej-krolo...
Image Detail
Galeria fotografii