WYCHOWANIE DO KULTURY, NAUCZANIE DLA UMIEJĘTNOSCI - PRZEZ TWORZENIE, DOŚWIADCZANIE, OSIĄGANIE

O Powstaniu Warszawskim w świetlicy


Świetlica szkolna w tym roku dołączyła do ogólnopolskiej akcji "BohaterON". Celem tej akcji jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Jest ona realizowana od 2016 roku przez dwie wrocławskie organizacje: Fundację Rosa i Fundację Sensoria, których działaniom przyświeca hasło: Pamięć - Edukacja - Pomoc.


Więcej…

 

Podkarpacki Festiwal Nauki


W dniu 20 września klasa Ve wraz z wychowawcą panią S. Zapłatyńską oraz p. Anna Sielską udała się do Jasionki, aby wziąć udział w Podkarpackim Festiwalu Nauki. Celem festiwalu jest popularyzacja nauki oraz pokazanie, że odległe dziedziny, skomplikowane teorie i zagadnienia, które dla większości wydają się trudne, nieodgadnione, można przedstawić w zrozumiałej formule.


Więcej…

 

Pasowanie na Czytelnika


Uczniowie klas drugich zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Dzieci odwiedzili niezwykli goście: Czerwony Kapturek, Baba Jaga, Skrzat, Mądra Sowa, Łucja z Narnii wraz z Królową Książką. Bohaterowie bajek opowiedzieli naszym najmłodszym o zaletach czytania książek. Odbył się egzamin, czy nasi drugoklasiści będą wzorowymi czytelnikami? Wszyscy zaliczyli egzamin na szóstkę!


Więcej…

 

Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej


21 października 2019 r uczniowie klasy II c odbyli się wycieczkę do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Celem wycieczki było zwiedzanie muzeum oraz zapoznanie się z procesem powstawania ozdób choinkowych. W tym miejscu magia świąt trwa cały rok! Pod opieką przewodnika dzieci obejrzały różnorodnie udekorowane choinki, odzwierciedlające style obowiązujące w różnych krajach na przestrzeni wieków (...)

Więcej…

 

VII Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii"


1 października 12 uczniów naszej szkoły brało udział w VII dyktandzie niepodległościowym "Po polsku o historii". Dyktando poświęcone bohaterom i wydarzeniom historycznym było okazją nie tylko do refleksji nad językiem polskim, ale również żywą lekcją patriotyzmu. W ten sposób uczciliśmy kolejną rocznicę odzyskania prze Polskę niepodległości


Więcej…

 
Okiem obiektywu
DSC_2658
DSC_2658
DSC_2658
Image Detail
DSC_2654
DSC_2654
DSC_2654
Image Detail
DSC_2646
DSC_2646
DSC_2646
Image Detail
DSC_2643
DSC_2643
DSC_2643
Image Detail
DSC_2637
DSC_2637
DSC_2637
Image Detail
DSC_2618
DSC_2618
DSC_2618
Image Detail
Galeria fotografii

Logotyp - Siatkarskie Osrodki Szkolne - kliknij, aby przejść do działu

Logotyp Facebook'a - kliknij, aby przejść na prywatną stronę Marka Zuckerberga

Miniaturka certyfikatu - Zwierzęta czują
Logotyp - Zwierzęta czują

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod nr telefonu: 511 143 799 lub adresem e-mail: iodedukacja@um.przemysl.pl