WYCHOWANIE DO KULTURY, NAUCZANIE DLA UMIEJĘTNOSCI - PRZEZ TWORZENIE, DOŚWIADCZANIE, OSIĄGANIE

 

Losy zesłańców Sybiru

Miniaturka
10 lutego 1940 roku, okupant sowiecki rozpoczął pierwszą z czterech masowych deportacji ludności polskiej na Sybir. Ta zaplanowana operacja mająca na celu eksterminację naszego narodu nie ominęła mieszkańców Przemyśla i okolic. Dzisiaj w 80. rocznicę tych tragicznych wydarzeń, uczniowie naszej szkoły mogli wysłuchać wspomnień uczestników i potomków zesłańców, którzy przybliżyli tamte traumatyczne chwile.

Więcej…

 

Konkursy przedmiotowe

Miniaturka - Mikołaj
W tym roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kilku Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Są to konkursy wymagające od uczestników dużego nakładu pracy i wielu godzin przygotowań. Jednym z konkursów był ten z języka angielskiego, w którym udział wzięła uczennica z klasy 7c, Julia Łopatiak.


Więcej…

 

Zapal Znicz Wywiezionym...

Miniaturka - Mikołaj
Pod takim hasłem 9 lutego w naszym mieście odbyły się uroczystości upamiętnienia 80. rocznicy pierwszej masowej deportacji Polaków na Nieludzką Ziemię - Syberię, w głąb Związku Sowieckiego. Głównym organizatorem obchodów był Związek Sybiraków Oddział w Przemyślu. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy, dyrekcja, nauczyciele oraz licznie przybyli uczniowie.


Więcej…

 

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

Miniaturka - Mikołaj
W trwających na Podkarpaciu od 2 stycznia do 22 lutego XII Obchodach Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu wzięli udział nasi uczniowie. 30 stycznia br. uczestniczyli oni w spotkaniu z przemyskim dziennikarzem Jackiem Szwicem, które miało miejsce w Archiwum Państwowym w Przemyślu. Zaproszony gość przedstawił, w oparciu o zdobyte informacje od świadków i własne przeprowadzone badania, relację ze zbrodni, jakiej dopuścili się Niemcy na ludności żydowskiej, w lesie grochowskim w 1942 r.

Więcej…

 

Wielka Wojna bez tajemnic

Miniaturka - Mikołaj
W piątek 7 lutego br. w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej odbyły się warsztaty historyczne zatytułowane Wielka Wojna 1914-1918 skierowane do uczestników zbliżającej się XIX edycji konkursu historycznego Twierdza Przemyśl. Wszyscy obecni na tych interesujących zajęciach prowadzonych przez panów Lucjana Faca i Grzegorza Poznańskiego (członkowie konkursowego Jury) mogli poszerzyć swoją wiedzę historyczną z okresu I wojny światowej, z którą to Przemyśl jest szczególnie związany.

Więcej…

 

Konkurs kolęd

Miniaturka - Mikołaj
8.01 2020r. odbyła się już XIV edycja Międzyszkolnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek "W dzień Bożego Narodzenia radość wszelkiego stworzenia". Jak zwykle nie mogło zabraknąć w konkursie uczniów z naszej szkoły. Reprezentowali ją: Zofia Fugowska, Wiktoria Menart, Karol Fugowski, Aleksandra Czereba.Więcej…

 


"Dzień otwarty"
w Szkole Podstawowej Nr 15
w Przemyślu

Więcej…

 

Rozstrzygnięcie postępowania prowadzonego w trybie zapytania o cenę na dostawę środków czystości, materiałów biurowych i tuszy do drukarek dla Szkoły Podstawowej Nr 15 im. Adama Mickiewicza w Przemyślu.

tusze.pdf
materialy-biurowe.pdf
srodki-czystosci.pdf

 
Logotyp SP15
W związku z koniecznością zaopatrzenia szkoły w tusze do drukarek (oryginały), artykuły biurowe, środki czystości, przedkładam w załączeniu ich wykaz , prosząc o podanie cen zakupu netto i brutto.

formularz-cenowy-tusze.doc
formularz-cenowy-materialy-biurowe.doc
druk-zamowienia-srodki-czystosci.doc

 
Okiem obiektywu
DSC_2658
DSC_2658
DSC_2658
Image Detail
DSC_2654
DSC_2654
DSC_2654
Image Detail
DSC_2646
DSC_2646
DSC_2646
Image Detail
DSC_2643
DSC_2643
DSC_2643
Image Detail
DSC_2637
DSC_2637
DSC_2637
Image Detail
DSC_2618
DSC_2618
DSC_2618
Image Detail
Galeria fotografii

Logotyp - Siatkarskie Osrodki Szkolne - kliknij, aby przejść do działu

Logotyp Facebook'a - kliknij, aby przejść na prywatną stronę Marka Zuckerberga

Miniaturka certyfikatu - Zwierzęta czują
Logotyp - Zwierzęta czują

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod nr telefonu: 511 143 799 lub adresem e-mail: iodedukacja@um.przemysl.pl