WYCHOWANIE DO KULTURY, NAUCZANIE DLA UMIEJĘTNOSCI - PRZEZ TWORZENIE, DOŚWIADCZANIE, OSIĄGANIE

Zapłonęły znicze pamięci


W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym, społeczność szkolna, wspominając ofiary hitlerowskiego okupanta, oddała cześć tym, których nie ma już wśród nas, zapalając znicze - symbol pamięci pod Ścianą Straceń przy ulicy Lwowskiej.Więcej…

 

Mali radiowcy


Przygoda z radiem dla uczniów naszej szkoły - Natalii, Moniki, Amelii, Amelii, Nikoli z IV a, Piotra i Dominika z IV b oraz Arka z IV e rozpoczęła się 18. 10. 2017 r. Wtedy to dzieci udały się do "Radia Fara" pod opieką nauczyciela historii S. Zapłatyńskiej. Zbliżający się miesiąc - listopad to jeden z tych w roku, kiedy częściej myślimy o patriotyzmie, Ojczyźnie, Małej Ojczyźnie, polskiej historii. W związku z tym narodził się pomysł stworzenia audycji radiowych.

Więcej…

 

Konsultacje Wojewódzkie Kadry SOS


Od września nasza szkoła przystąpiła do projektu Ministerstwa Sportu oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej pod nazwą Siatkarskie Ośrodki Szkolne. W dniu 7 listopada w Jarosławiu odbędą się Konsultacje Szkoleniowe Kadry Województwa Podkarpackiego SOS, na które powołania otrzymały uczennice z naszej szkoły.


Więcej…

 

Wycieczka klasowa IV "a"


W dniu 1 października uczennice klasy 4 a wraz z wychowawcą i rodzicami wybrali się na wycieczkę integracyjną. Pierwszym punktem wycieczki był Zwierzyń, gdzie dzieciaki pod opieką wychowawcy zmierzyły się z liczną drużyną rodziców w grze terenowej. Rywalizacja była zacięta. Obie drużyny starały się rozwiązać jak najszybciej zadania, które pozawalały przejść do dalszego etapu gry. Minimalnie szybciej skarb znalazła ekipa uczennic.

Więcej…

 

Wycieczka "2w1"


Dwa w jednym, tak można by krótko podsumować wycieczkę, w której w minionym tygodniu wzięli udział uczniowie klas pierwszych, wychowankowie świetlicy. Przy okazji podziwiania uroków jesieni uczyli się jak być bezpiecznym na drodze.Więcej…

 

Pomagamy. Wierzymy, że dobro powraca


Pomagamy bezinteresownie, z potrzeby serca, ale też wierzymy, że dobro powraca. Wierzymy również, iż pisarka Urszula Kozłowska, autorka ponad 300 książek dla dzieci, która chętnie odwiedzała najmłodszych - była m.in. w naszej szkole, wygra walkę z rakiem. Szczerze tego p. Urszuli życzymy. Być może niedługo ponownie u nas zagości. Tymczasem włączyliśmy się w akcję charytatywną na rzecz chorej.

Więcej…

 
Okiem obiektywu
trzej-krolowie-24
trzej-krolowie-24
trzej-krolo...
Image Detail
trzej-krolowie-23
trzej-krolowie-23
trzej-krolo...
Image Detail
trzej-krolowie-22
trzej-krolowie-22
trzej-krolo...
Image Detail
trzej-krolowie-21
trzej-krolowie-21
trzej-krolo...
Image Detail
trzej-krolowie-20
trzej-krolowie-20
trzej-krolo...
Image Detail
trzej-krolowie-19
trzej-krolowie-19
trzej-krolo...
Image Detail
Galeria fotografii