WYCHOWANIE DO KULTURY, NAUCZANIE DLA UMIEJĘTNOSCI - PRZEZ TWORZENIE, DOŚWIADCZANIE, OSIĄGANIE

Uczciliśmy ofiary II wojny światowej


Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem i Dyrektorem naszej szkoły dzisiaj zapalili znicze i złożyli kwiaty na Cmentarzu Zasańskim. Uczciliśmy w ten sposób ofiary II wojny światowej w 80 rocznicę napaści sowieckiej na Polskę.
Więcej…

 

W okupowanym Przemyślu 80 lat temu


Przypadająca w tym roku 80. rocznica wybuchu II wojny światowej, była okazją do wzięcia udziału w konferencji historycznej zorganizowanej przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Przemyślu. Z zaproszenia skorzystali nasi uczniowie, którzy 19 września w gmachu Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej wysłuchali interesujących prelekcji, przygotowanych przez pracowników rzeszowskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej.

Więcej…

 

Inauguracja roku sportowego


Nadzwyczaj pomyślnie nowy, sportowy rok szkolny rozpoczęły dziewczyny z naszej szkoły. W Indywidualnych Mistrzostwach w lekkiej atletyce w kategorii Igrzysk Dzieci w rywalizacji miejskiej zdominowały zawody, zdobywając medale w każdej kategorii. W biegu na 60 metrów zwyciężyła Martyna Janicka, drugie miejsce zajęła Amelka Pańko, Monika Kryńska na tym dystansie była siódma. W konkursie skoku wicemistrzostwo wywalczyła Martyna Sitarska, czwarte miejsce zajęła Klaudia Walczyszyn a ósma była Natalia Iwanicka.

Więcej…

 

Sukcesy świetlicowych origamistów


W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie świetlicy brali udział w następujących wojewódzkich i ogólnopolskich konkursach origami i plastycznych:
Wojewódzki konkurs plastyczny "Zima w papierowym ogrodzie- czekając na gwiazdkę" w Rzeszowie, Ogólnopolski konkurs origami "Magia zamknięta w papierze" w Koszalinie, VII Wojewódzki konkurs plastyczny "Mój anioł- na drogach do wolności" w Krasnymstawie.

Więcej…

 
 

Poniedziałek, 12 sierpnia 2019 21:27

Szkoła Podstawowa Nr 15

im. Adama Mickiewicza w Przemyślu


informuje, że w wyniku postępowania przetargowego
prowadzonego w trybie zapytania o cenę:

Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej
Szkoły Podstawowej Nr 15 im. Adama Mickiewicza w Przemyślu
w roku szkolnym 2019/2020

wybrani zostali wykonawcy.


(wyniki rozstrzygnięcia do pobrania w dokumencie - format *.pdf)
 

Informacja o przetargu


Zaproszenie do składania ofert na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki w roku szkolnym 2019/2020 dostępne jest w BIP w zakładce Przetargi pod nazwą "Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki w roku szkolnym 2019/2020".

Link do informacji
 

Wśród królewskich dokumentów

Miniaturka aktualności. Fragment starego dokumentu
Tuż przed tegorocznymi wakacjami, uczniowie naszej szkoły odwiedzili Archiwum Archidiecezjalne w Przemyślu. Na miejscu uwagę swoją skupili na interesującej lekcji poświęconej zbiorom archiwalnym, którą przygotował dyrektor niniejszej instytucji ksiądz Henryk Borcz. Spotkanie z każdą minutą stawało się coraz bardziej ciekawe i zaskakujące, a to za sprawą prezentowanych zachowanych materiałów archiwalnych świeckich i kościelnych z XIV, XV, XVI czy XVII wieku.

Więcej…

 

Książka jest niczym ogród, który można włożyć do kieszeni

Miniaturka aktualności. Zdjęcie dziewczyny z łukiem.
W Szkole Podstawowej nr 15 im. Adama Mickiewicza w Przemyślu obchodzono Szkolny Dzień Profilaktyki, który odbył się 3.06.2019r.- w ramach Dnia Dziecka.
Naczelne hasło tegorocznego dnia profilaktycznego brzmiało "Spotkanie z książką..."
Młodzi artyści przekonywali społeczność szkolną, że książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie... oraz, że czytać to bardziej żyć, to żyć intensywniej...

Więcej…

 
Okiem obiektywu
DSC_2658
DSC_2658
DSC_2658
Image Detail
DSC_2654
DSC_2654
DSC_2654
Image Detail
DSC_2646
DSC_2646
DSC_2646
Image Detail
DSC_2643
DSC_2643
DSC_2643
Image Detail
DSC_2637
DSC_2637
DSC_2637
Image Detail
DSC_2618
DSC_2618
DSC_2618
Image Detail
Galeria fotografii

Logotyp - Siatkarskie Osrodki Szkolne - kliknij, aby przejść do działu

Logotyp Facebook'a - kliknij, aby przejść na prywatną stronę Marka Zuckerberga

Miniaturka certyfikatu - Zwierzęta czują
Logotyp - Zwierzęta czują

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod nr telefonu: 511 143 799 lub adresem e-mail: iodedukacja@um.przemysl.pl