WYCHOWANIE DO KULTURY, NAUCZANIE DLA UMIEJĘTNOSCI - PRZEZ TWORZENIE, DOŚWIADCZANIE, OSIĄGANIE

Miniaturka

Rozstrzygnięcie postępowań prowadzonych w trybie zapytania o cenę na dostawę materiałów biurowych, tuszy i tonerów do drukarek oraz środków czystości.

Materiały biurowe

Środki czystości

Tusze i tonery

 
Miniaturka

Zaproszenia do składania propozycji cenowych na dostawę środków czystości, materiałów biurowych oraz tuszy i tonerów do drukarek.

Materiały biurowe

Środki czystości

Tusze i tonery

 

Bohaterowie mitologiczni - projekt edukacyjny

Miniaturka
Uczniowie klasy 5 a, jako podsumowanie wiadomości o mitach greckich, wzięli udział w projekcie: "Bohaterowie mitologiczni". Ich zadaniem było wykonanie pracy ukazującej danego bohatera mitologicznego - boga lub herosa. Uczniowie wykazali się pomysłowością. Ich prace będą w przyszłości wykorzystywane jako pomoce dydaktyczne dla kolejnych roczników przy omawianiu mitologii greckiej.

Więcej…

 

Powstanie listopadowe w naszej pamięci

Miniaturka
W związku z przypadającą w tym roku 190. rocznicą wybuchu powstania listopadowego, zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami poświęconymi temu narodowemu wydarzeniu, a których autorami są nasi uczniowie.
Więcej…

 

Niepodległa w moich oczach

Miniaturka
W ostatnich dniach dotarła do nas miła informacja z Archiwum Państwowego w Przemyślu, a mianowicie rozstrzygnięty został konkurs historyczno-plastyczny NIEPODLEGŁA W MOICH OCZACH. Spośród zgłoszonych prac do konkursu, Jury przyznało I miejsce Agacie Osip uczennicy VII c. Laureatce GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów. Organizatorami konkursu było Archiwum Państwowe w Przemyślu oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.

Więcej…

 

Uwaga konkurs!

Miniaturka
Zapraszamy do udziału w Międzyklasowym Konkursie Online "Moja lektura mnie inspiruje" dla klas IV-VII. Twoim zadaniem jest wykonanie pracy plastycznej, która będzie ściśle związana z lekturą poznaną przez Ciebie na lekcjach języka polskiego w tym semestrze. Naszym konkursem udowodnimy, że lektura nie musi być tylko szkolnym obowiązkiem, może być piękną literacką przygodą, która pobudza naszą wyobraźnię.

Więcej…

 
Okiem obiektywu
DSC_2658
DSC_2658
DSC_2658
Image Detail
DSC_2654
DSC_2654
DSC_2654
Image Detail
DSC_2646
DSC_2646
DSC_2646
Image Detail
DSC_2643
DSC_2643
DSC_2643
Image Detail
DSC_2637
DSC_2637
DSC_2637
Image Detail
Galeria fotografii

Logotyp - Siatkarskie Osrodki Szkolne - kliknij, aby przejść do działu

Logotyp Facebook'a - kliknij, aby przejść na prywatną stronę Marka Zuckerberga

Zdalna szkoła plus

Miniaturka certyfikatu - Zwierzęta czują
Logotyp - Zwierzęta czują

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod nr telefonu: 511 143 799 lub adresem e-mail: iodedukacja@um.przemysl.pl