WYCHOWANIE DO KULTURY, NAUCZANIE DLA UMIEJĘTNOSCI - PRZEZ TWORZENIE, DOŚWIADCZANIE, OSIĄGANIE

Belfer to też człowiek


Od niepamiętnych czasów 14 października obchodzimy jako Dzień Edukacji Narodowej. Święto to upływa w naszej szkole pod znakiem radości oraz w miłej atmosferze. Nie inaczej było i w tym roku.
Więcej…

 

Wycieczka


Pewnego październikowego dnia wspólnie z klasą 7c i nauczycielami: księdzem Marcinem Kapłonem oraz panem Marcinem Dumą wybraliśmy się na edukacyjną wycieczkę do Muzeum Archidiecezjalnego im. św. Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa. W archiwum mogliśmy się dowiedzieć na jakim papierze pisano dawniej listy królewskie. Ksiądz Stanisław Borycz dyrektor archiwum opowiadał nam, jak powstawały stare listy, a nawet mogliśmy je zobaczyć.

Więcej…

 

Dzień Otwarty Koszar


Dzień Otwarty Koszar zorganizowano z okazji uroczystych obchodów Święta Jednostki Wojskowej 3928 (5 batalionu strzelców podhalańskich). Uczniowie zapoznali się z codziennym życiem i służbą wojskową, a także sprzętem i uzbrojeniem wojskowym.Więcej…

 

Integracyjny Rajd Pierwszoklasisty


Szkolny Klub Małego Turysty pod przewodnictwem wspaniałego przewodnika Pani Elżbiety Czycz rozpoczął kolejny rok swojej działalności. Inauguracja turystycznego roku szkolnego 2017/2018 odbyła się 30 września 2017 r. spotkaniem przy fontannie Niedźwiadka w Rynku o godz. 9.00 Integracyjnym Rajdem Pierwszoklasisty. Przepiękna, słoneczna pogoda towarzyszyła nam od początku do końca imprezy.

Więcej…

 

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia


29 września 2017 roku w szkole podstawowej nr 15 w Przemyślu odbył się po raz pierwszy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Głównym Organizatorem tej akcji jest Wydawnictwo Karty Grabowskiego, które już po raz 7 organizuje ten dzień. Pomysłodawcą akcji jest Andrzej Grabowski pasjonat niecodziennego nauczania-uczenia się matematyki.


Więcej…

 

Wybory do Samorządu Uczniowskiego


W dniu 28 września odbył się apel, na którym uczniowie klas 5,6 i 7, kandydujący na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Szkolnego mieli możliwość zaprezentowania swoich programów wyborczych i pomysłów na rok 2017/2018. Zgromadzeni uczniowie klas 4-7 mieli okazje wysłuchać propozycji swoich kolegów i przemyśleć swój wybór przed demokratycznymi wyborami na powyższe stanowisko.

Więcej…

 
Okiem obiektywu
trzej-krolowie-24
trzej-krolowie-24
trzej-krolo...
Image Detail
trzej-krolowie-23
trzej-krolowie-23
trzej-krolo...
Image Detail
trzej-krolowie-22
trzej-krolowie-22
trzej-krolo...
Image Detail
trzej-krolowie-21
trzej-krolowie-21
trzej-krolo...
Image Detail
trzej-krolowie-20
trzej-krolowie-20
trzej-krolo...
Image Detail
trzej-krolowie-19
trzej-krolowie-19
trzej-krolo...
Image Detail
Galeria fotografii