WYCHOWANIE DO KULTURY, NAUCZANIE DLA UMIEJĘTNOSCI - PRZEZ TWORZENIE, DOŚWIADCZANIE, OSIĄGANIE

Świetlicowy Mistrz Ortografii


Tuż przed wakacjami w naszej świetlicy nastąpiło rozstrzygnięcie ostatniego w tym roku szkolnym konkursu. Był on zorganizowany dla klas trzecich. Uczniowie i uczennice z klasy III a i III d rywalizowali o tytuł, wykazując się znajomością reguł ortograficznych i poprawnym pisaniem trudnych wyrazów. Tytuł Świetlicowego Mistrza Ortografii zdobyła Natalia Palko. Ne podium znaleźli się także Nikola Jodłowska, Wiktor Burda i Marek Kruszyński. Gratulujemy!

Więcej…

 

Światowy Dzień Zdrowia


W związku z obchodami "Światowego Dnia Zdrowia" udałyśmy się wraz z Panią Małgorzatą Wajdą - wychowawcą naszej klasy IVc do Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi. Tegoroczna impreza zorganizowana została pod hasłem "Depresja-porozmawiajmy o niej". Zostały zaproszone tam placówki należące do Przemyskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.

Więcej…

 

Poznaj swój region


W sobotę 10 czerwca duża grupa wychowanków naszej świetlicy wraz z nauczycielami Joanną Niedzielą, Beatą Wac, Małgorzatą Sałamachą, Lucyną Wiątek i Barbarą Karpińską pojechały na całodniową wycieczkę do Łańcuta. Po przyjemnej podróży nowiutką autostradą wraz z Paniami przewodniczkami zwiedziliśmy przepiękne wnętrza łańcuckiego zamku, oranżerię, wozownię i wspaniały park.

Więcej…

 

Odwiedziliśmy Straż Graniczną


W dniu 25 maja nasze świetliczaki wraz z nauczycielami Joanną Niedzielą i Barbarą Karpińską odwiedziły przemyski garnizon straży granicznej. Z wielkim zainteresowaniem przyglądały się pracy specjalnie szkolonych psów, pokazowi sprawności funkcjonariuszy demonstrujących różne techniki walki wręcz i wyposażeniu żołnierzy strzegących naszej granicy.

Więcej…

 

Jak dobrze być strażakiem...


W poniedziałek 29. maja dzieci z naszej świetlicy razem z wychowawcami Joanną Niedzielą i Barbarą Karpińską udały się do Komendy Miejskiej Straży Pożarnej. Wszyscy byli ciekawi, jak to jest być zawodowym strażakiem, na czym polega ta praca i jakim sprzętem posługują się strażacy ratując życie lub mienie.


Więcej…

 

Uczciliśmy Międzynarodowy Dzień Archiwów


Tradycyjnie, jak co roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Archiwów, udając się pod opieką nauczycieli: Moniki Płatko i Marcina Dumy do Archium Państwowego w Przemyślu. Tegoroczne święto zaplanowane było na trzy dni: od 8 - 10 czerwca 2017r.


Więcej…

 
Okiem obiektywu
DSCF5286
DSCF5286
DSCF5286
Image Detail
DSCF5285
DSCF5285
DSCF5285
Image Detail
DSCF5275
DSCF5275
DSCF5275
Image Detail
DSCF5272
DSCF5272
DSCF5272
Image Detail
DSCF5271
DSCF5271
DSCF5271
Image Detail
DSCF5263
DSCF5263
DSCF5263
Image Detail
DSCF5259
DSCF5259
DSCF5259
Image Detail
Galeria fotografii