WYCHOWANIE DO KULTURY, NAUCZANIE DLA UMIEJĘTNOSCI - PRZEZ TWORZENIE, DOŚWIADCZANIE, OSIĄGANIE

"MŁODY ARCHITEKT"


Szkolny Konkurs Matematyczny

- bryły matematyczne w konstrukcjach

Rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Matematyczny "Młody Architekt" - bryły matematyczne w konstrukcjach.

Więcej…

 

Prawdziwy motocross w naszej szkole


16 maja br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z mistrzami sportów motocrossowych - rodziną Siekaj. Maciej i Patryk Siekaj to zawodnicy Quadfreestylu - jedyni w Polsce. Wykonują spektakularne ewolucje na quadach. W powietrzu - na wysokości niemal trzeciego piętra. Obaj zawodnicy są członkami amerykańskiego teamu Rotation Motosport.

Więcej…

 

Mamy młodzież, która chce pomagać


Więcej pieniędzy, więcej nadziei - tak można podsumować III Przemyskie Pola Nadziei. Zbiórka funduszy w ramach tegorocznej edycji akcji przyniosła blisko 50 tys. złotych dochodu, który przeznaczony zostanie na szczytny cel - budowę Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego "Betania" im. św. Łazarza. Uczniowie naszej szkoły mają w tym swój udział.

Więcej…

 

Fotorelacja - Kazimierz


Zapraszamy na fotorelację
z dwudniowej wycieczki szkolnej do Nałęczowa,
Kazimierza Dolnego i Lublina
Więcej…

 

I miejsce w konkursie literackim


Miło nam poinformować, że Ksenia Ficak z klasy VIa zdobyła I miejsce w konkursie literackim "Polska rodziną silna!", którego organizatorami są Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli Oddział w Przemyślu, Wydział Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Przemyskiej i Stowarzyszenie Miłość i Odpowiedzialność Oddział Przemyski.


Więcej…

 

Wróciliśmy szczęśliwi z Zielonej Szkoły!


Przez pięć majowych dni upajaliśmy się pięknem polskich gór, tatrzańską i pienińską przyrodą, urokliwymi szlakami turystycznymi - a przy tym wszystkim poznawaliśmy sylwetki bohaterów Podhala walczących o niepodległość Polski. Naszym domem było zaprzyjaźnione wcześniej gospodarstwo agroturystyczne "Gazda" w Bańskiej Niżnej (12 km od Zakopanego).

Więcej…

 

Eksplozja dziecięcych talentów


W dniach 10 - 11 maja 2018 r. scenę przemyskiego Centrum Kulturalnego opanowali najmłodsi. Pełne naturalnego uroku maluchy zawładnęły sercami jurorów i widowni.
Do artystycznych zmagań przystąpiło w tym roku ponad 300 wykonawców. Swoje uczestnictwo zgłosiło 13 przedszkoli z naszego miasta

Więcej…

 

Archimedes w klasach III


Wiosna 2018 obfitowała w konkursy i olimpiady anglojęzyczne o zasięgu ogólnopolskim. Uczniowie naszej szkoły kolejny raz znaleźli się w pierwszej setce (na kilka tysięcy uczestników), za co otrzymali ciekawe podarunki edukacyjne.Więcej…

 

Dzień Profilaktyki w naszej szkole


Czerwcowa pogoda sprzyja wszelkim zajęciom na świeżym powietrzu.
I u nas też takie się odbyły i to z ważnego powodu. Dzień Profilaktyki to co roku w szkole wyjątkowa okazja, aby ROZMAWIAĆ, UŚWIADAMIAĆ, PRZESTRZEGAĆ, a przede wszystkim ZAPOBIEGAĆ, bo taki właśnie jest cel profilaktyki. W tym roku mieliśmy okazję obejrzeć ciekawe prezentacje dotyczące nikotyny, dopalaczy i otyłości (...)

Więcej…

 
Okiem obiektywu
DSC_2658
DSC_2658
DSC_2658
Image Detail
DSC_2654
DSC_2654
DSC_2654
Image Detail
DSC_2646
DSC_2646
DSC_2646
Image Detail
DSC_2643
DSC_2643
DSC_2643
Image Detail
DSC_2637
DSC_2637
DSC_2637
Image Detail
DSC_2618
DSC_2618
DSC_2618
Image Detail
Galeria fotografii

Logotyp - Siatkarskie Osrodki Szkolne - kliknij, aby przejść do działu

Logotyp Facebook'a - kliknij, aby przejść na prywatną stronę Marka Zuckerberga

Miniaturka certyfikatu - Zwierzęta czują
Logotyp - Zwierzęta czują

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod nr telefonu: 511 143 799 lub adresem e-mail: iodedukacja@um.przemysl.pl