WYCHOWANIE DO KULTURY, NAUCZANIE DLA UMIEJĘTNOSCI - PRZEZ TWORZENIE, DOŚWIADCZANIE, OSIĄGANIE

Lapbookowe szaleństwo w klasie II b

Miniaturka
Realizując tematy Wędrówki ptaków i Podróże bocianów zachęciłam uczniów do kreatywnego zaprezentowania informacji nt. ptaków odlatujących z Polski, przylatujących do Polski i tych co z nami są cały rok. W tym celu wybrałam formę pracy ? lapbook. Zaczęliśmy od założenia teczki, czyli większej kartki z możliwością składania. Lapbook może zawierać rysunki, otwierane okienka, ruchome elementy. Pierwszą informacją jaka pojawiła się w naszym lapbooku to była budowa ptaka.

Więcej…

 

Wycieczka do sadu

Miniaturka
15 września uczniowie klasy 3B wzięli udział w wycieczce do Specjalistycznego Gospodarstwa Sadowniczego Mariana Szeligi w Żurawicy. Dzieci mogły zobaczyć, jak wygląda zbiór jabłek, spróbować różnych odmian jabłek, samodzielnie zrywać owoce. Pan Tadeusz Szeliga, senior rodu i wcześniejszy właściciel, opowiedział dzieciom o sadzie, który istnieje od roku 1979.


Więcej…

 

Stypendium Prezydenta Miasta

Miniaturka
Mamy przyjemność poinformować, iż uczniowie naszej szkoły otrzymali Stypendium Prezydenta Miasta. Wśród laureatów znaleźli się: Karolina Fudała, Wiktoria Olech, Piotr Półtoranos. Stypendium przyznawane jest dla najzdolniejszych uczniów przemyskich szkół za uzyskanie wybitnych wyników w nauce i we współzawodnictwie sportowym.Więcej…

 

Podróże małe i duże

Miniaturka
Realizując blok tematyczny Podróże małe i duże uczniowie klasy 2 b wraz z wychowawczynią i praktykantką Uniwersytetu Rzeszowskiego Panią Angeliką w dniu 8 września 2021 r. wybrali się na dworzec kolejowy w Przemyślu. Celem tego wyjścia było zwiedzenie zabytkowego i pięknego dworca kolejowego, którym szczyci się miasto Przemyśl. Uczniowie wzbogacili słownictwo związane z podróżowaniem i wyposażeniem dworca.

Więcej…

 

Czas upamiętnień

Miniaturka

Każdego roku miesiąc wrzesień przywołuje tragiczną kartę w dziejach narodu polskiego - wybuch II wojny światowej. Daty 1 i 17 września 1939 roku pozostaną na zawsze w pamięci kolejnych pokoleń Polaków. Z taką też refleksją delegacja uczniów naszej szkoły zapaliła znicze pamięci i minutą ciszy oddała hołd pomordowanym rodakom pod Ścianą Straceń i nad ich zbiorową mogiłą na Cmentarzu Zasańskim.

Więcej…

 

82. Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej

Miniaturka

Miesiąc wrzesień w historii narodu polskiego, to czas pamięci, o ofiarach i bohaterach okresu II wojny światowej. Te tragiczne wydarzenia sprzed 82 lat nie powinne być zapomniane, lecz pozostać przestrogą na przyszłość. Krótki rys na ten temat przygotował Oliwier Ossowski z klasy 8C.


Więcej…

 

Poniedziałek, 16 sierpnia 2022 11:00

Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Adama Mickiewicza w Przemyślu


informuje,
że w wyniku postępowania przetargowego
prowadzonego w trybie zapytania o cenę.

Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 15 im. Adama Mickiewicza w Przemyślu w roku szkolnym 2021/2022

wybrano:

 

Poniedziałek, 12 lipca 2021 13:00

Szkoła Podstawowa Nr 15 w Przemyślu


zaprasza

do składania ofert na dostawę produktów żywnościowych
do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 15
w Przemyślu w roku szkolnym 2021/2022


w trybie zapytania o cenę.


(poniżej dokumenty do pobrania)
 

PROCEDURY ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA W SZKOLE

 
Okiem obiektywu
DSC_2658
DSC_2658
DSC_2658
Image Detail
DSC_2654
DSC_2654
DSC_2654
Image Detail
DSC_2646
DSC_2646
DSC_2646
Image Detail
DSC_2643
DSC_2643
DSC_2643
Image Detail
DSC_2637
DSC_2637
DSC_2637
Image Detail
Galeria fotografii

Logotyp - Siatkarskie Osrodki Szkolne - kliknij, aby przejść do działu

Logotyp Facebook'a - kliknij, aby przejść na prywatną stronę Marka Zuckerberga

Zdalna szkoła plus

Miniaturka certyfikatu - Zwierzęta czują
Logotyp - Zwierzęta czują

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod nr telefonu: 511 143 799 lub adresem e-mail: iodedukacja@um.przemysl.pl