WYCHOWANIE DO KULTURY, NAUCZANIE DLA UMIEJĘTNOSCI - PRZEZ TWORZENIE, DOŚWIADCZANIE, OSIĄGANIE

Podkarpacki Konkurs Literacki

Miniaturka
! sukcesami dla naszej szkoły zakończyła się 4. Edycja Podkarpackiego Konkursu Literackiego "Są gdzieś okna, które płoną cały czas", którego organizatorem jest II LO w Przemyślu oraz Krzysztof Gudzelak, absolwent liceum. W konkursie, którego patronatem jest Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, wzięły udział cztery uczennice Piętnastki z klasy 8c: Anastazja Bohdziewicz, Julita Skawińska, Amelia Szybiak i Martyna Żurawska.

Więcej…

 

Pierwsza w Europie

Miniaturka
W tym roku obchodzimy 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja, była ona pierwszą w Europie i drugą na świecie po amerykańskiej. Kim byli autorzy tej, jak ważnej Ustawy rządowej dla ówczesnej Rzeczypospolitej, w jakich okoliczności i kiedy została uchwalona oraz jakie zmiany wprowadzała w ustroju państwa polskiego.Więcej…

 

Nasze rady na odpady

Miniaturka
Realizując blok tematyczny "W krainie fantazji" uczniowie klasy 3 c wykorzystali zużyte przedmioty codziennego użytku do przygotowywania lalek i rekwizytów teatralnych. Dowiedzieli się, że mogą wykorzystać niektóre z nich do nauki, wykonania dekoracji i zabawek. Uczniowie wykonali plakat teatralny oraz zamieścili na nim najważniejsze informacje. Utrwalili pojęcie recykling oraz wypowiadali się na temat gospodarowania odpadami.

Więcej…

 

Wielki sukces Julii

Miniaturka
Mamy niezwykłą przyjemność poinformować Was, Drodzy Uczniowie i Rodzice, że Julia Łopatiak, uczennica klasy 8c naszej szkoły, została laureatem konkursu przedmiotowego z języka angielskiego, którego organizatorem jest Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. To naprawdę wielkie osiągnięcie! Julia, dzięki swojemu zaangażowaniu, wytrwałej pracy, systematyczności osiągnęła sukces w tak ważnym i trudnym konkursie.

Więcej…

 

Maszyna Goldberga

Miniaturka
Maszyna Goldberga -czyli jak skomplikować przebicie balonu.

https://atomek15.blogspot.com/2021/04/maszyna-goldberga.html

 
Okiem obiektywu
DSC_2658
DSC_2658
DSC_2658
Image Detail
DSC_2654
DSC_2654
DSC_2654
Image Detail
DSC_2646
DSC_2646
DSC_2646
Image Detail
DSC_2643
DSC_2643
DSC_2643
Image Detail
DSC_2637
DSC_2637
DSC_2637
Image Detail
Galeria fotografii

Logotyp - Siatkarskie Osrodki Szkolne - kliknij, aby przejść do działu

Logotyp Facebook'a - kliknij, aby przejść na prywatną stronę Marka Zuckerberga

Zdalna szkoła plus

Miniaturka certyfikatu - Zwierzęta czują
Logotyp - Zwierzęta czują

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod nr telefonu: 511 143 799 lub adresem e-mail: iodedukacja@um.przemysl.pl